Грошей немає, потрібна відстрочка. Інтертелеком просить НКРЗІ не скасовувати його ліцензії на 4G

30 березня 2020, 18:19

Оператор Інтертелеком вдруге попросив НКРЗІ про відстрочку на оплату ліцензії на 4G. Тепер компанія просить перенести оплату на липень.

Оператор CDMA-зв'язку Інтертелеком звернувся до Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) з проханням надати йому ще одну відстрочку до 1 липня 2020 року оплаті ліцензій на 4G-зв'язок, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерела. Цю ж інформацію підтверджують джерела НВ Бізнес.

Відео дня

За даними джерела агентства, в разі анулювання НКРЗІ ліцензій Інтертелекому на 4G-зв'язок, оператору ледь вистачить залишилися частот на надання виключно голосового зв'язку.

«При цьому їх виразно недостатньо для надання абонентам доступу до інтернету у всіх областях України. А це значить, що в розпал епідемії користувачі компанії залишаться без зв'язку», - підкреслило джерело.

Відзначається, що надання другої відстрочки Інтертелеком агрументує тим, що введення карантину на всій території України є форс-мажорною обставиною і підставою для продовження та перенесення термінів виконання будь-яких зобов'язань суб'єктів господарювання.

Також в компанії підкреслюють, що надання безперервних послуг зв'язку в умовах карантину особливо важливо для найбільш вразливих верств населення, до числа яких належить значна кількість абонентів Інтертелеком, які проживають у віддалених населених пунктах України.

Оператор пропонує регулятору скасувати рішення Про можливість дострокового впровадження нової радіотехнології Інтертелекомом, яким з 1 квітня 2020 року анулюються ліцензії оператора на користування радіочастотним ресурсом CDMA-зв'язку.

У Інтертелекомі пропонують переоформити ліцензії на 4-8 канали CDMA-зв'язку і готові відмовитися від своїх ліцензій в діапазоні з 9 по 15 канали. Це дозволить оператору продовжити надавати послуги на існуючих умовах.

Нагадаємо, що в березні Інтертелеком не зміг вчасно оплатити ліцензію на 4G і вніс плату в розмірі 1 млн гривень з необхідних 195 млн гривень. У ситуації, що склалася регулятор пішов назустріч Інтертелекому і надав відстрочку до кінця березня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X