Наслідки Facebook Papers. Коаліція штатів розслідує вплив Instagram на дітей — WSJ

19 листопада 2021, 12:41

Генеральні прокурори восьми штатів візьмуться за розслідування щодо впливу Instagram на молоду аудиторію.

Двопартійна коаліція генеральних прокурорів кількох штатів США заявила, що розслідує як Instagram залучає молоду аудиторію та впливає на неї. Про це пише The Wall Street Journal.

Таким чином влада посилює тиск на материнську компанію Instagram — Meta ( раніше відома як Facebook) — через потенційну шкоду, яку платформа завдає користувачам.

Відео дня

Коаліція зосередиться на «методах, що використовуються Meta для збільшення частоти та тривалості взаємодії молодих користувачів, а також збитків, які завдають такої розширеної взаємодії». Зокрема, прокурори розслідують, чи порушила компанія закони про захист прав споживачів і чи надала суспільство ризик.

Повного списку штатів, які приєднуються до розслідування, ще не оприлюднено. Поки що відомо, що до розслідування приєдналися представники Массачусетсу, Небраски, Каліфорнії, Флориди, Кентуккі, Нью-Джерсі, Теннессі та Вермонта.

Влада починає розслідування щодо впливу Instagram на молоду аудиторію після публікації про негативний вплив платформи на підлітків, опублікованої The Wall Street Journal на основі внутрішніх документів компанії — Facebook Papers.

Після публікації цього матеріалу Facebook припинив розробку версії Instagram для дітей.

Наприкінці жовтня компанія Facebook офіційно перейменувалася на Meta під час конференції Connect, присвяченої віртуальній реальності. Зміну назви у самій компанії пояснили фокусом на створення метавсесвіту. Проте ребрендинг стався на тлі скандалу, викликаного публікацією Facebook Papers — низки внутрішніх документів компанії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X