Політтехнолог Грановський став співвласником каналу НАШ

23 липня 2021, 16:56

Генеральний продюсер телеканалу НАШ, політтехнолог Володимир Грановський став співвласником ТОВ НАШ 365, що мовить під логотипом НАШ. Про це повідомляє Детектор Медіа з посиланням на дані Єдиного державного реєстру.

У реєстрі вказано, що Грановський, як і більшість співробітників-бенефіціарів, має частку в 8,33 від статутного капіталу. Серед інших співвласників - ведучі Ангеліна Пичик, Ярослава Маслова, Артем Нікіфоров, Анастасія Гусарєва і Макс Назаров (Назар Діордіца). Коли відбулися зміни в реєстрі - невідомо.

Відео дня

Володимир Грановський став генпродюсером телеканалу НАШ 10 червня 2021 року. До цього він працював з каналом Інтер і каналом NewsOne Тараса Козака - соратника народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука. Також політтехнолог вів програму Грані на каналі НАШ.

Повноцінне мовлення телеканалу НАШ, створеного на базі жіночого телеканалу Maxxi TV, почалось 19 листопада 2018 року. Його формальним власником є батько політика Євгенія Мураєва. На початку липня Мураєв повідомив, що передає управління телеканалом трудовому колективу і перестає займатись медіаменеджментом.

Переговори про покупку телеканалу вів нардеп Вадим Новинський, але 8 липня він оголосив, що «не  порозумівся з Євгенієм Мураєвим».

Показати ще новини
Радіо NV
X