Фокус на покриття 4G. В Україні немає достатнього попиту на 5G — гендиректор Vodafone Україна

4 травня 2020, 15:37

За словами гендиректора Vodafone Україна, на даний момент в Україні відсутній попит на 5G з боку промислових підприємств.

У Vodafone Україна заявили, що необхідно реалізувати повне покриття країни 4G-зв'язком, перш ніж починати працювати зі стандартом 5G. Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна заявила гендиректор компанії Ольга Устинова.

Відео дня

«Замість точкового покриття 5G краще мати килимове покриття 4G, усунути цифровий розрив між містами і сільськими територіями і забезпечити швидкісний інтернет вздовж автомобільних трас», - зазначила Устинова.

Також вона додала, що для розвитку 5G-мереж повинен з'явиться запит з боку промислових підприємств, які готові будуть роботизовані свої виробництва і перевести їх в автоматичний режим. Устинова підкреслила, що поки в Україні не там багато компаній, які замислюються про подібні зміни.

«Я розглядаю 5G більше як рішення для автоматизації виробництва або, наприклад, забезпечення hot-spot покриття при проведенні масштабних масових заходів, де може не вистачити 4G-ємності для стрімінга. Але це точкові потреби », - додала гендиректор Vodafone Україна.

Нагадаємо, що в 2019 році Vodafone Україна інвестував в мережу 3 мільярди 788 мільйонів гривень . На кінець 2019 го 4G-мережу оператора була доступна в 5006 населених пунктах (проти 1124 роком раніше). У першому кварталі 2020 року кількість населених пунктів з LTE перевищила 6 тисяч, LTE-покриття є 72% населення, встановлено майже 8 тисяч базових станцій.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X