Скоротили кількість магазинів. Vodafone Україна переглядає плани на роздріб

3 листопада 2020, 17:06

Мобільний оператор Vodafone Україна скорочує кількість магазинів і планує розвивати онлайн-продажу.

Мобільний оператор Vodafone Україна переглядає плани розвитку своєї роздрібної мережі магазинів. Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна розповіла СЕО компанії Ольга Устинова.

Відео дня

«Ми скоротили число магазинів, і вийшли на оптимальний для нас обсяг - 200 точок. Це пов'язано не тільки з карантином, а й з оптимізацією і підвищенням ефективності роботи нашої роздробу », - розповіла Устинова.

У Vodafone Україна не планують змінювати стратегію до кінця року, але аналізують покупки в онлайні, відвідування магазинів і відстежують зміна поведінки покупців.

За словами Устинової, компанія визначає де і скільки магазинів резонно залишити, а яку частку продажів варто перевести в інтернет-магазин Vodafone.

"Ми віримо, що все більша кількість продажів буде переміщатися в digital канали. За 10 місяців цього року наші онлайн продажі показали зростання в чотири рази в порівнянні з тим, що було торік ", - додала СЕО Vodafone Україна.

Устинова додала, що правильне рішення про розвиток роздробу компанія зможе прийняти після сезону найагресивніших продажів - Чорної п'ятниці і Нового року. У минулому році в ці періоди пікові продажу зростали для на 320% і 180% відповідно.

Нагадаємо, що Vodafone Україна почне надавати послуги фіксованого доступу до інтернету. На це компанія готова витратити "від сотень мільйонів до мільярда гривень і більше»

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X