У Vodafone Україна розповіли, скільки витратять на розвиток фіксованого інтернету у 2022 році

28 грудня 2021, 12:44

Vodafone Україна витратить пів мільярда гривень на розвиток напряму фіксованого інтернету.

Мобільний оператор Vodafone Україна планує наступного року інвестувати близько 500 млн грн (суму виправлено після виправлення у першоджерелі) у розвиток свого оператора фіксованого зв'язку. Про це СЕО компанії Ольга Устинова заявила в інтерв'ю  Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Якщо досі в області телекомунікаційних послуг ми були зосереджені тільки на мобільному зв'язку, то зараз стаємо конвергентним оператором, який також забезпечуватиме домашній інтернет та телебачення... Ми також плануємо інвестувати близько 500 млн грн, щоб вивести свій фіксований бізнес на належний рівень», - Заявила Устинова.

У планах оператора — розширювати інфраструктуру з використанням технології GPON, яка дозволяє забезпечити найактивніших користувачів стабільним високошвидкісним гігабітним інтернетом.

« Людям зручно, коли всі послуги провідного та бездротового зв'язку надаються одним провайдером, що називається „з одних рук“. Клієнти отримуватимуть єдиний рахунок, гарантований рівень сервісу, клієнтського обслуговування та технічної підтримки», - зазначила Устинова.

У планах Vodafone Україна в найближчі два-три роки досягти абонбази у фіксованому сегменті 1 млн клієнтів.

Нагадаємо, що у вересні року група компаній Vodafone Україна закрила угоду з придбання компанії Vega , яка входила в холдинг СКМ Ріната Ахметова. Сума операції склала до $15 млн .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X