Vodafone Україна викупив євробонди ще на $ 2,7 млн

13 липня 2020, 18:43

Фінансовий підрозділ Vodafone Україна з травня викупило євробонди ще на $ 2,7 млн.

Фінансовий підрозділ мобільного оператора Vodafone Україна (ВФ-Україна) VFU Funding PLC в травні-липні 2020 року, відповідно до умов кредитних договорів, викупило і анулювало єврооблігації на загальну суму $ 2,7 млн.

Відео дня

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення оператора на Ірландській фондовій біржі.

Йдеться про папери, випущених відповідно до Reg S на суму $ 1 млн від 1 травня, ще $ 1 млн - від 18 травня і $ 700 тис. - від 2 липня.

Нагадаємо, що на початку лютого 2020 року Vodafone Україна розмістила п'ятирічні єврооблігації на суму $ 500 млн під 6,2% . Випуск в форматі 144A / Reg S маркетувати серед міжнародних інвесторів в Європі і США.

У листопаді 2019 року компанія OOO Telco Solutions and Investments (Підконтрольна телекомунікаційної компанії ТОВ Bakcell, яка входить в групу компаній NEQSOL Holding) повідомила, що підписала юридично зобов'язуючу угоду з ПАТ МТС про продаж її телекомунікаційного бізнесу в Україні. Операція була закрита в грудні. МТС через свою 100% -ву дочірню компанію Allegretto Holding Sarl (Люксембург) продав 100% -ву частку в компанії Preludium BV (Нідерланди), єдиному акціонера ПрАТ ВФ Україна, за $ 734 мільйона, включаючи відкладений платіж на суму близько $ 84 мільйонів.

У квітні 2019 року ПрАТ ВФ-Україна випустив єврооблігації на суму 90 млн євро з купонним доходом 9,2% річних. Доходи від їх розміщення оператор планував використовувати в основному для придбання ліцензій LTE і частково для будівництва мережі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X