Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Vodafone запустить 3G в останньому з облцентрів України

20 липня 2017, 12:01
1013
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Житомирі нарешті запрацює 3G-мережа від одного з найбільших стільникових операторів

З наступного тижня мешканці Житомира зможуть користуватися високошвидкісним мобільним інтернетом від одного з найбільших стільникових операторів

Vodafone має намір 26 липня увімкнути свою мережу третього покоління у Житомирі. Про це повідомила прес-служба компанії.

Цей обласний центр залишався єдиним, де досі ніхто з великої мобільної трійки не надавав 3G-послуг. Військові користувачі радіочастотного ресурсу змогли лише зараз звільнити смуги для комерційного використання (провести конверсію – НВ Бізнес).

Після розпродажу радіочастот у лютому 2015 року, коли Київстар, Vodafone і lifecell після понад десятилітнього очікування отримали 3G-ліцензії, військові користувачі не відразу змогли звільнити спектр у всіх обласних центрах. Конверсійними містами довгий час залишалися Запоріжжя, Черкаси та Житомир.

"Житомир чекав цього моменту більше двох років. За цей час ми отримали кілька тисяч звернень від мешканців міста з єдиним питанням "Коли у нас буде 3G?" – процитувала технічного директора Vodafonе Україна Євгена Фрунзу прес-служба оператора. За його словами, "Житомир – останнє "конверсійне" місто, в якому запускається 3G.

За підсумками першої чверті 2017 року абоненти Vodafone Україна використовували на 142% більше мобільного інтернету, ніж рік тому. В компанії повідомили, що інвестицій у мережу за період з 1 кварталу 2015 року до 1 кварталу 2017 року досягли 10,8 млрд грн. "і залишаються рекордними для ринку України".

Головне

Бізнес/Технології

5 липня, 10:37

article_img
Україна зробила новий крок до блокування в інтернеті

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися