На 10 років раніше плану. Vodafone обіцяє домогтися нульових викидів до 2040 року

23 листопада 2020, 13:39

Великий мобільний оператор Vodafone має намір домогтися нульових викидів на десять років раніше, ніж планував — вже до 2040 року.

Британський оператор мобільного зв'язку Vodafone Group пообіцяв досягти нульового рівня шкідливих викидів до 2040 року. Це на 10 років раніше, ніж компанія обіцяла раніше, пише Інтерфакс.

Відео дня

Також британська компанія пообіцяла домогтися нульових викидів вуглецю від власних операцій і від енергоресурсів, які вона набуває і використовує, - scope 1 і scope 2 - до 2030 року.

У Vodafone планують удвічі скоротити рівень викидів, що потрапляють в групу scope 3, в тому числі від операцій спільних підприємств, закупівель в ланцюзі постачань, використання реалізованої продукції і ділових поїздок до 2030 року.

«Ми віддані скороченню вуглецевого сліду шляхом підвищення енергоефективності, енергопостачання за рахунок поновлюваних джерел і нових екологічних критеріїв при виборі постачальників», - підкреслив головний виконавчий директор Vodafone Нік Рід.

Відзначається, що тижнем раніше Vodafone відзвітувала про результати за перше півріччя 2021 фінансового року. Компанія отримала прибуток до оподаткування у порівнянні зі збитками роком раніше, але скоротила виручку через зниження доходів від роумінгу.

Нагадаємо, що до 2030 року Google планує перевести на безвуглецевої енергії свої дата-центри та офіси, а Facebook збирається звести до нуля викиди для всієї своєї виробничого ланцюжка.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X