Українським лікарням передали 590 станцій Starlink

27 березня 2022, 06:33

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що українським медичним закладам та установам у сфері охорони здоров’я передали 590 станцій інтернету Starlink.

Війна Росії проти України — останні новини

Глава МОЗ Віктор Ляшко зазначив, що станції використовуватимуть під час відключення основної мережі. Надати станції в лікарні вдалося завдяки співпраці Міністерства охорони здоров'я із Міністерством цифрової трансформації.

Відео дня

"Станції глобальної супутникової системи Starlink вже розгортаються в закладах охорони здоров'я в різних куточках країни. Наші лікарні завдяки широкосмуговому супутниковому Інтернету від SpaceX завжди зможуть залишатися на зв'язку. В умовах війни це дуже важливо", - заявив Ляшко.

Нагадаємо, що в перші дні війни міністр цифрової трансформації Михайло Федоров звернувся до власника компанії SpaceX Ілона Маска з проханням надіслати станції супутникового інтернету Starlink. Через два дні перша партія прибула в Україну. З того часу SpaceX відправила ще дві партії станцій, що дозволяє дедалі більшій кількості військових, урядових та рятувальних служб підключатися до супутникового інтернету.

Слухайте подкаст на цю тему
Показати ще новини
Радіо NV
X