Удар американських санкцій. Виручка Huawei впала майже на третину за підсумками року

4 січня 2022, 16:05

За підсумками 2021 року виторг китайської Huawei впав на 29%. Далися взнаки американські санкції і вимушений продаж Honor.

Китайська Huawei Technologies зафіксувала падіння виторгу за підсумками минулого року на 29% - до 634 млрд юанів ($99,5 млрд) на тлі тиску на продаж через санкції США.

Про це йдеться у зверненні голови Huawei Гуо Піна, передає Інтерфакс-Україна .

Відео дня

Глава Huawei зазначив, що компанія проходить «вибоїстий, але гідний нагороди» шлях, і «2022 принесе не менше проблем».

Крім санкцій США на виручці компанії негативно позначився і продаж підрозділу з виробництва недорогих смартфонів Honor восени 2020 року.

"У 2021 році, попри всі труднощі та негаразди, ми вперто трудилися, щоб створити цінний продукт для наших клієнтів", - заявив Гуо Пін.

Зазначені труднощі змусили Huawei переключитися на інші напрямки бізнесу, включаючи розробку корпоративного ПЗ, пристроїв, медичних технологій та ПЗ для транспортних засобів.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року Huawei офіційно оголосила про продаж молодіжного бренду смартфонів Honor компанії Shenzhen Zhixin New Information Technology - консорціуму з трьох десятків китайських компаній, деякі з яких підтримуються китайським урядом.

Зазначається, що рішення про продаж було ухвалено, щоб Honor могла забезпечити власне виживання.

Про плани Huawei позбутися Honor спочатку повідомляло агентство Reuters. За даними джерел видання, через американські санкції компанія змушена зосередитись на мобільних телефонах високого класу та B2B-бізнесі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X