Вже нічого не прогнозують. Microsoft перенесла повернення працівників у офіси на невизначений термін

10 вересня 2021, 14:36

Корпорація Microsoft відмовилася від планів відкриття своєї штаб-квартири та інших офісів у США 4 жовтня через поширення дельта-штаму коронавірусу.

«Ми планували, що 4 жовтня стане першою можливою датою для повного відкриття штаб-квартири Microsoft у Редмонді та інших офісів у США. Але ми змінили ці плани», — сказано в офіційному блозі компанії.

Відео дня

Під час прийняття рішень про повернення працівників з дистанційної роботи Microsoft буде керуватися рекомендаціями органів охорони здоров’я

«Ми вирішили не намагатися прогнозувати нову дату повного відновлення роботи наших офісів у США та відкрити їх тоді, коли ми зможемо зробити це безпечно», — додали у Microsoft.

У корпорації також повідомили, що з моменту, коли буде оголошено про можливість безпечно повернутися на робочі місця, Microsoft оголосить про перехідний період, який триватиме 30 днів і дозволить працівникам підготуватися до виходу в офіс.

Раніше повідомлялося, що Google втретє переніс терміни повернення працівників із віддаленої роботи — на січень 2021 року.

Раніше рішення відкласти вихід в офіси до 2022 року вже ухвалили компанії Apple і Facebook.

Показати ще новини
Радіо NV
X