В Україні затвердили дату запуску перенесення мобільних номерів між операторами

9 серпня 2018, 15:51

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), прийняла рішення про затвердження дати початку впровадження послуг з перенесення абонентських номерів (MNP) - 1 травня 2019 року.

Про це повідомила прес-служба відомства за підсумками засідання 7 серпня.

Відповідно до прийнятого НКРЗІ рішення №413, створення локальних баз даних операторів телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку, та їх підключення до централізованої бази даних держпідприємства Укрчастотнагляд, яке є адміністратором центральної бази даних послуги, має відбутися до 1 лютого 2019 року.

Відео дня

При цьому датою початку впровадження послуг з перенесення абонентських номерів НКРЗІ затвердила 1 травня 2019 року.

Регулятор нагадує, що на засіданні робочої групи НКРЗІ з питань впровадження послуг з перенесення абонентських номерів, яке відбулось 26 липня цього року за участі всіх зацікавлених учасників ринку телекомунікацій, було завершено громадське обговорення розгляду проекту рішення НКРЗІ.

Проведення наступної наради з обговорення стану виконання заходів орієнтовного плану заплановано на 16 серпня 2018 року.

Нагадаємо, що НКРЗІ ще у 2014 році в межах своїх повноважень визначила Український державний центр радіочастот (УДЦР) адміністратором бази даних перенесених абонентських номерів, однак процес відбору постачальника обладнання та програмного забезпечення MNP затягнувся через судові розгляди. Джерела на ринку і в комісії заявляли про можливість запуску послуги MNP на початку 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X