На тлі зростання атак на приватний сектор. В Україні запускають акселераційну програму для підвищення кіберстійкості

28 грудня 2021, 10:51

На тлі зростання кількості кібератак на приватний сектор в Україні запускають акселераційну програму, спрямовану на зміцнення кіберстійкості.

В Україні запускають акселераційну програму від SocialBoost, спрямовану на зміцнення кіберстійкості. Про це йдеться у повідомленні проєкту.

Програма реалізується у рамках проєкту USAID Cybersecurity Activity. Це чотирирічний проєкт Агентства США з міжнародного розвитку, спрямований на зміцнення кіберстійкості України шляхом системних реформ, формування кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та партнерства із приватним сектором.

Відео дня

Учасниками першої програми стали дев'ять компаній:

  • ZeroTolerance – пропонує наскрізну систему відповідності вимогам AML, починаючи з юридичної документації, моделей оцінки ризиків та закінчуючи налаштуванням усіх інструментів погодження та команди сертифікованих професіоналів.
  • Vadyus – програмний продукт для ефективного керування індикаторами комромізації даних (IOC) та миттєвого збагачення систем кібербезпеки першочерговими IOC, спрямовані на покращення реагування на інциденти кібербезпеки.
  • nect WORLD – модем, що дозволяє користувачеві працювати з будь-якого місця через надійне та безпечне з'єднання.
  • Global Cyber ​​Cooperative Center ( GC3) — база даних та інструмент прогнозованої аналітики для швидкого реагування на шахрайство в Інтернеті.
  • Calltools – поєднання програмного та апаратного забезпечення, що гарантує конфіденційність під час телефонних дзвінків.
  • elKYC — рішення B2B SaaS, яке допомагає зібрати всю інформацію, необхідну для ідентифікації особистості, та водночас допомагає залучити нових клієнтів для бізнесу.
  • Go Wombat — аутсорсингова компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення та спрямована на розвиток кібербезпеки.
  • Iriscan – біометрична система безпеки, що працює з iris – найбезпечнішою біометричною модальністю.
  • Internet biography – база даних основних ідентифікаторів Інтернету: IP-адрес, номерів автономних систем, доменних імен, що створює внутрішні кореляції та взаємозв'язки між різними записами.

За даними Держспецзв'язку, кількість кібератак на державний та приватний сектор України щокварталу зростає на 10-12%. Зазначається, що такий приріст атак зумовлений значним переходом роботи компаній у цифровий простір у зв'язку з пандемією коронавірусу. При цьому тенденція до збільшення кіберінциденту спостерігається у всьому світі.

Як йдеться у даних звіту Financial Stability Board, з 5000 інцидентів на тиждень у лютому 2020 року, їх кількість зросла 200000 на тиждень у квітні 2021 року.

Нагадаємо, що у листопаді цього року в Україні відбувся п'ятиденний Національний хакатон з кіберзахисту у форматі хакатонів НАТО.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X