В Україні запустився новий венчурний фонд обсягом $100 млн

11 грудня 2020, 11:00

Венчурний фонд QPDigital — один з проєктів інвестиційної компанії Quarter Partners.

В Україні запустився венчурний фонд QPDigital обсягом $ 100 млн, який буде інвестувати в стартапи в сфері розробок ігор, блокчейна, ІІ, IT-логістики і digital healthcare, пише профільне видання AIN з посиланням на фонд.

Відео дня

Фонд є одним з проєктів інвестиційної компанії Quarter Partners. Фонд спеціалізується на ранніх раундах інвестицій - від pre-seed до раунду А. Середня сума інвестиція складе $500 тисяч.

«Наше ключове завдання - довести стартапи до раунду У з максимальною оцінкою і стійкою бізнес-моделлю», - зазначив CEO і керуючий партнер фонду Денис Вальвачов.

Серед проєктів фонду Watched, WareTeka, ABM Cloud, Doc.UA та інші. Всього у фонду в портфелі шість угод на загальну суму в $2,6 млн.

У партнерах у фонду Sigma Software, Startup Network, Lift99, Fedoriv Group та інші.

Quarter Partners - інвестиційна група, створена українським підприємцем Андрієм Івановим, у якого є спільні активи з Василем Хмельницьким. За даними компанії, загальний обсяг угод Quarter Partners, становить близько $5 млрд.

Нагадаємо, що недавно український стартап Reface залучив $5,5 млн від американського фонду Andreessen Horowitz і бізнес-ангелів з різних індустрій.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X