В США дозволили продавати особисті дані інтернет-користувачів

4 квітня 2017, 18:33
Американський президент затвердив законодавчі зміни, які позбавлять інтернет-користувачів приватності

Президент США Дональд Трамп скасував заборону на продаж особистих даних "третім особам". Таким чином, крупні телеком-компанії на кшталт AT&T, Comcast і Verizon Communications зможуть продавати інформацію про своїх користувачів, наприклад, рекламодавцям. Про це сьогодні повідомив Reuters.

Відео дня

Адміністрація попереднього президента Барака Обами у жовтні минулого року обмежила інтернет-провайдерів у праві розпоряджатися особистими даними клієнтів порівняно з такими компаніями, як Google та Facebook. Ці правила наклали зобов’язання, згідно яких компаніям потрібно було отримувати згоду користувачів на передачу третім особам відомостей про точну геолокацію, фінансову інформацію, здоров’я, дітей, історію відвідування інтернет-сторінок тощо.

Білий дім назвав своє рішення перемогою для інтернет-провайдерів і поразкою для захисників приватного життя. Американські засоби масової інформації розцінили дії уряду як "велику перемогу рекламодавців". Водночас вони передбачили, що від цих змін зможуть виграти дрібні провайдери, які не погодяться торгувати особистими даними клієнтів. Тим самим ці компанії приваблять користувачів, які цінують свою приватність.

Показати ще новини
Радіо НВ
X