В MOYO стартує перший етап розпродажу напередодні «чорної п'ятниці»

19 листопада 2018, 05:17
Новини компаній
moyo.ua

moyo.ua

MOYO запускає «чорноп’ятничний» розпродаж. На першому етапі доступні понад 7500 товарів зі знижками до 75%, а багато пропозицій у продажі за цінами нижче закупівельних.

Відео дня

Перший етап пройде з 15 по 22 листопада. Спеціальні ціни і умови діють вже з 00:00 15 листопада. При цьому в цілодобовому магазині MOYO (Київ, вул. Марка Вовчка, 18А) замовлення можна забирати протягом доби відразу після оформлення.

З 23-го числа стартує основний розпродаж, який поповниться ексклюзивними акційними пропозиціями на новинки. А вже зараз, при покупці нового смартфона iPhone XS покупець зможе придбати оригінальні аксесуари до нього за півціни.

«Чорна п'ятниця» стає все популярнішою в Україні. Але, українські магазини часто не готові проводити розпродажі так, як вони проходять на батьківщині «Чорної п'ятниці» — з продажем товарів за цінами, нижче закупівельних. Адже відпочатку ключовою метою Black Friday в американських магазинах було звільнити полиці, нехай і собі в збиток, щоб закупити нові товари перед різдвяним сезоном.


В MOYO «чорна п'ятниця» пройде саме в американському форматі — з ліквідації складських запасів на 7 500 товарних позицій, багато з яких будуть продаватися з чесної знижкою до 75%. При цьому в магазинах MOYO і на сайті moyo.ua покупців також очікують спеціальні пропозиції на «гарячі» новинки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X