У TikTok поскаржилися на адміністрацію Трампа, яка не реагує на запити про відстрочку блокування соцмережі

11 листопада 2020, 10:57

У TikTok поскаржилися, що адміністрація Трампа ігнорує спроби компанії відкласти блокування додатка на 30 днів для завершення угоди з Oracle.

TikTok подав петицію до Апеляційного суду США з вимогою переглянути дії адміністрації Трампа щодо сервісу, пише The Verge.

У компанії стверджують, що Комітет адміністрації Трампа з іноземних інвестицій вже кілька тижнів ігнорує запити TikTok, яка намагається відстрочити блокування для завершення угоди з Oracle.

Відео дня

Дедлайн по угоді закінчується на цьому тижні. Згідно з указом Трампа, сервіс повинен бути закритий 12 листопада, якщо він не був придбаний американською компанією.

У заяві до Апеляційного суду TikTok заявила, що після попереднього схвалення президентом Трампом угоди з Oracle компанія запропонувала докладні рішення для її завершення. Однак, Комітет адміністрації Трампа з іноземних інвестицій в США (CFIUS) не надав необхідні відгуки про систему забезпечення конфіденційності та безпеки даних.

Як уточнює видання Axios, якщо заборону не відкладуть, і компанії не узгодять угоду, Міністерство юстиції буде «уповноважене здійснювати будь які необхідні кроки» для забезпечення виконання наказу CFIUS.

Відзначається, що у TikTok в США близько 100 млн користувачів в США та понад 1,5 тис. співробітників.

Нагадаємо, що 19 вересня президент США Дональд Трамп схвалив купівлю TikTok в США компанією Oracle. Глава Білого дому відзначив, що це вирішує проблему національної безпеки США. Крім того, це дозволить додатком продовжити роботу на території Сполучених Штатів.

Для управління бізнесом TikTok в США була створена компанія TikTok Global.

Раніше, 14 вересня компанія Oracle підтвердила угоду з TikTok. Сторони оформили угоду як «технічне партнерство». Інший претендент на покупку китайського відеододатку Microsoft заявив про відмову від угоди з боку материнської компанії TikTok.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X