На «Плюсах» поділилися планами з управління активами медіахолдингу Курченка

14 вересня 2020, 18:48

В 1+1 media очікують наступні кроки, що передують підписанню договору між ТОВ 1 + 1 Інтернет і АРМА про управління активами медіахолдингу УМХ олігарха Сергія Курченка.

Про це йдеться в заяві медіагрупи.

Йдеться про проведення оцінки активів УМХ і їх фінансового стану з залученням незалежних експертів і отримання узгодження Антимонопольного комітету України на укладення договору між переможцем конкурсу та Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Відео дня

У медіагрупі заявили, що після підписання договору активами УМХ будуть управляти відповідно до положень договору на управління активами і запропонованої програми.

Нагадаємо, що в п'ятницю АРМА оголосила медіахолдинг 1 + 1 переможцем конкурсу на управління активами УМХ Курченка.

До оголошення переможця конкурсу в 1+1 media заявляли, що АРМА змінила ключові критерії конкурсу та вимоги до конкурсних документів. У Нацагенстві подібні звинувачення спростовували. Критикував конкурс і власник 1 + 1 media олігарх Ігор Коломойський, який звинувачував АРМА в захисті інтересів попереднього власника УМХ.

У відповідь на останню заяву Коломойського, менеджмент УМХ опублікував на сайті Кореспондент відкритого листа, в якому порадив олігархові «забути н ** й [назавжди - ред.] про цей медіахолдинг».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X