З режисером Буржуя і продюсером Слуги народу. Кабмін затвердив новий склад ради з розподілу коштів на підтримку кіно

31 березня 2021, 17:35

До оновленого складу ради увійшли продюсер і телеведучий Юрій Горбунов, виконавчий продюсер серіалу Слуга Народу Віктор Яриш і режисер серіалу День народження Буржуя Анатолій Матешко.

Кабінет міністрів на засіданні 31 березня затвердив оновлений склад Ради щодо державної підтримки кінематографії. Про це в своєму Telegram повідомив глава Мінкульту Олександр Ткаченко.

Відео дня

До оновленого складу ради увійшли креативний продюсер, телеведучий і актор Юрій Горбунов, кіно- і телевізійний продюсер Артем Колюбаев, режисер-постановник Анатолій Матешко, продюсер Олександр Недбаєв (DZIDZIO Контрабас, DZIDZIO Перший раз), виконавчий продюсер Маріанна Новікова, продюсер і кінознавець Поліна Томачова (Film.ua), актор і режисер Олексій Тритенко (День народження Буржуя), керівник адвокатського об'єднання АРОУ Микола Чиханцов і продюсер Віктор Яриш (Виконавчий продюсер серіалу Слуга Народу).

Ткаченко нагадав, що члени Ради призначаються строком на два роки. Повноваження попереднього складу ради підійшли до кінця 6 березня 2021 року.

Нагадаємо, що за підсумками Коронавірусние 2020 року найбільша в Україні мережа кінотеатрів Multiplex отримала майже 190 млн грн чистого збитку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X