Уряд пообіцяв створити фонд для підтримки стартапів

22 липня 2017, 12:34
Представники стартап-галузі та Кабінет міністрів домовилися про спільне фінансування новітніх розробок в IT

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про створення великого фонду – Фонду фондів – для підтримки українських стартапів. Про це він розповів під час учорашньої зустрічі з представниками Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA).

Відео дня

Сторони домовилися про спільне фінансування Фонду фондів за рахунок державної скарбниці та коштом крупних міжнародних інвесторів. За даними НВ Бізнес, внесок Кабінету міністрів у майбутній фонд може скласти щонайменше $10 млн.

За словами Гройсмана, уряд особливо зацікавлений в розвитку низки галузей вітчизняної економіки за допомогою новітніх технологій. Зокрема, він виділив IT-сферу, кібербезпеку, військові та технології подвійного призначення.

UVCA запропонувала створити Фонд фондів для залучення на конкурсній основі коштів у вже присутні на ринку та нові венчурні фонди. Які будуть фінансувати понад 3 тис. вже наявних українських стартапів.

"Даний фінансовий інструмент використовується майже всіма країнами Європи протягом останніх 20 років і вже довів свою успішність", - підкреслив Андрій Колодюк, голова ради директорів UVCA.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X