Мінцифра оголосила другий етап конкурсу для «білих хакерів» в додатку Дія

26 липня 2021, 16:26

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив про старт другого етапу програми Bug Bounty для додатка Дія c 27 липня. Її анонсували ще в грудні минулого року.

У Міністерстві цифрової трансформації анонсували запуск другого етапу конкурсу для «білих хакерів» - Bug Bounty в додатку Дія. Як написав у Facebook глава міністерства Михайло Федоров, другий етап конкурсу стартує завтра - з 27 липня.

Відео дня

Призовий фонд другого етапу Bug Bounty становить 1 млн грн ($35 000).

«Винагорода передбачено за кожну знайдену уразливість в коді. Це допоможе виявити можливі недоліки і усунути їх », - зазначив Федоров.

Як зазначив міністр, у другому етапі конкурсу для «білих хакерів» може взяти участь будь-який охочий, незалежно від досвіду і кваліфікації. Другий етап багбаунті триватиме пів року або до моменту, коли вичерпається призовий фонд.

Реалізація багбаунті проходить за підтримки міжнародної платформи Bugcrowd і Агентства з міжнародного розвитку США (USAID).

Нагадаємо, що підсумки першого етапу багбаунті Мінцифри підвела в кінці грудня минулого року. Тоді в міністерстві повідомили, що «білі хакери» не знайшли в додатку Дія вразливості, які впливають на його безпеку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X