Телеканал української Прем'єр-ліги планують запустити онлайн

10 вересня 2020, 13:35

Для УПЛ-ТВ згодом можуть запустити власну ОТТ-платформу, а сам телеканал зробити мультиспортивним.

Українська Прем'єр Ліга планує запуск мультиспортивних телеканалу на ОТТ-платформі. Про це пише Tribuna.com .

Ідея створення каналу на ОТТ-платформі обговорювалася на засіданні робочої групи зі створення УПЛ ТВ 9 вересня.

Відео дня

За словами виконавчого директора УПЛ Євгена Дикого, на першому етапі розглядається співпраця з існуючою ОТТ-платформою, проте з часом ліга планує розробити власний сервіс.

«Зараз все більше схиляються в бік ОТТ-сервісу. Можливо на початкових етапах буде співпраця з ОТТ-сервісом, який є зараз, але в будь-якому випадку це має бути свій власний, який потрібно буде розробити», - заявив Дикий.

Як зазначає Terrikon, футбольні клуби та УПЛ намір збільшувати ціну на трансляції матчів за рахунок створення конкуренції для каналів, які вже транслюють поєдинки українських клубів. В УПЛ також планують продавати український футбол збираються і за кордон - багатомільйонної діаспори.

Як пише видання, медіа-експерт Олександр Глущенко повідомив, що в майбутньому телеканал може стати мультиспортивних.

«Мова йде про те, щоб спочатку створити телеканал, потім паралельно платформу. І вже, коли буде ця платформа, вона може стати мультиспортивних, там можуть бути не тільки футбольні трансляції, там може бути і інший спорт, я не бачу ніяких проблем, щоб в Україні щось заважало згодом створити саме спортивну платформу », - зазначив Глущенко.

Нагадаємо, що в грудні 2019 року Нацрада з питань ТБ і радіомовлення видала ліцензію на супутникове мовлення телеканалу Футбол 3 . Планувалося, що телеканал буде показувати матчі нових чемпіонатів і Євро-2020 , проведення якого перенесли через пандемію коронавируса. Права на трансляцію матчів чемпіонату України належать телеканалам Футбол 1 і Футбол 2.

OTT-платформа - сервіс, що надає контент онлайн, без прив'язки до провайдера.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X