Крім Ковальської і KAN. Хмельницький розповів, якого партнера шукає в UNIT.City

29 січня 2021, 09:05

Василь Хмельницький хоче залучити іноземну компанію в якості партнера в UNIT.City. І готовий доплачувати резидентам проекту.

Про це Хмельницький розповів в інтерв'ю журналу НВ, пояснивши, як на даний момент розподілені ролі і частки партнерів UNIT.City,

«У цьому проекті у мене є керуючі партнери, які відповідають за розвиток UNIT.City в цілому, це Костянтин Євтушенко. З Ковальською (промислово-будівельна група Ковальська, власники — родина Пилипенко — ред.) ми спільно будуємо два корпуси UNIT.City, і саме в них ми партнери. З Ігорем Ніконовим (співвласник компанії KAN Development , — ред.) ми стратегічні партнери в одному корпусі і житлі, але це теж не партнерство у всьому проекті», — сказав Хмельницький.

Відео дня

За його словами, він планує залучити іноземну компанію-партнера, «яка добре розуміється на інноваціях».

«У мене питання зараз не в грошах — я хочу отримати партнера, який має круті компетенції в інноваціях, щоб він додав мені світовий підхід, інсайд, яких я не розумію. Це мають бути розумні гроші. Такий підхід і до резидентів. Приїхав би сюди R&D-офіс Google, я б їм безкоштовно дав приміщення і ще доплачував би по $20 за кожний квадратний метр», — пояснив Хмельницький.

Повну версію інтерв'ю з Василем Хмельницьким читайте на НВ Бізнес.

Показати ще новини
Радіо НВ
X