ЄІБ виділить 50 млн євро на розвиток UNIT. City

3 липня 2020, 16:33

Виділені 50 млн євро спрямують на створення в UNIT. City одного з найбільших хабів в Центральній і Східній Європі.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодив надання 50 млн євро для інноваційного парку UNIT.City. Про це повідомляє прес-служба парку.

Кошти спрямують на реновацію старих і будівництво нових приміщень в UNIT.City. Зокрема, кредит передбачає будівництво академії IT-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній.

Відео дня

У UNIT. City повідомляють, що проект створить 549 постійних і 2400 тимчасових робочих місць. Крім того, це опосередковано допоможе підтримати ще 15 тисяч робочих місць в UNIT.City.

Проект Інноваційний кампус для України отримає підтримку від спільної ініціативи ЄІБ і Єврокомісії InnovFin Science. Кредит для UNIT. City надається в рамках програми Євросоюзу з досліджень та інновацій Горизонт 2020 і управляється ЄІБ.

Проект допоможе створити в UNIT. City один з найбільших хабів в Центральній і Східній Європі, який буде поєднувати профільну інфраструктуру та інноваційну екосистему для IT і технологічних компаній. На 25 гектарах міського простору планують розташувати нові офіси стартапів і навчальні IT-центри, високотехнологічні компанії і R & D-центри, інкубатори і акселератори, які сприятимуть розвитку хай-тек індустрії в Україні.

Угода передбачає мінімум 10 траншей, по 5 млн євро кожен. Загальна вартість проекту оцінюється в 110 млн євро, а завершити його планують до 2023 року. Позичальником виступає компанія з холдингу Василя Хмельницького UFuture Group. Фінансовим партнером угоди виступив Укргазбанк.

Нагадаємо, що у вересні 2019 року у інноваційного парку UNIT. City змінилося керівництво . Після Макса Яковер і Максима Бахматова парк очолив француз Домінік Піот.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X