Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Укрпошта тестує доставку пошти дронами. Фото та відео

1 червня 2016, 17:06
508
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пробний запуск першого поштового дрону відбувся 1 червня у місті Буча

Укрпошта тестує доставку посилок вагою до трьох кілограмів за допомогою дронів

Пробний запуск першого поштового дрону відбувся 1 червня у місті Буча, повідомляється на сайті підприємства.

У повідомленні зазначається, що дрони для реалізації ініціативи Укрпошти надала ізраїльська компанія Flytrex.Під час тестового польоту дрон успішно доставив посилку за зазначеним маршрутом адресату. Зазначається також, що за день дрон тестованої моделі здатний здійснити 10 доставок. 


Фото: ukrposhta.uaФото: ukrposhta.ua


"Враховуючи низький рівень витрат на електроенергію та відсутність витрат на паливо, така техніка є оптимальною для поштових потреб. Безпілотник адаптований до різних кліматичних умов, тому він буде ефективно працювати як в літню спеку, так і взимку", - сказано в повідомленні Укрпошти.

В Укрпошті також повідомили, що дрон компанії Flytrex здатний перевозити пакети вагою 3 кг на відстані 23 км зі швидкістю до 70 км/год.


Фото: ukrposhta.uaФото: ukrposhta.ua


"Світовий досвід показує, що популярність дронів зростає. Низка поштових адміністрацій світу, зокрема пошта США, Німеччини, Швейцарії, Австралії, вже інтенсивно тестує подібне обладнання. Зараз ми розглядаємо можливість впровадження цієї техніки для доставки посилок. Остаточне рішення про доцільність використання безпілотників у роботі Укрпошти зможемо ухвалити лише після комплексного тестування", - зазначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук.

Нагадаємо, 31 травня голова Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов анонсував серійне виробництво безпілотників, здатних нести ракети повітря-земля.

Головне

Бізнес/Технології

5 липня, 10:37

article_img
Україна зробила новий крок до блокування в інтернеті

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися