Укрпошта і Нова Пошта видаватимуть посилки за «паспортом в смартфоні»

9 жовтня 2020, 11:24

Укрпошта і Нова Пошта почали ідентифікувати клієнтів за паспортом в додатку Дія.

Державна Укрпошта видаватиме посилки за паспортом в додатку Дія у всіх комп’ютеризованих відділеннях. Про це в Telegram написав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Відео дня

«За допомогою електронних версій документів в додатку Дія можна отримати всі внутрішні і міжнародні відправлення, листи тощо. Без післяплати або з післяплатою на суму до 5 тис. грн», — зазначив Криклій.

Також він додав, що верифікація буде проходити за лічені секунди — шляхом зчитування індивідуального цифрового штрихкоду, який генерує програма для кожного окремого е-документа користувача.

Раніше Нова Пошта також заявила, що 5 жовтня почала приймати електронні документи додатку Дія для ідентифікації та верифікації особистості при наданні послуг. За «паспорту в смартфоні» клієнти Нової пошта зможуть отримувати посилки, вантажі та грошові перекази в відділенні. Також за допомогою документів в додатку клієнти можуть пройти процедуру верифікації при здійсненні фінансових операцій на суму від 5000 грн, як того вимагає законодавство про фінмоніторинг.

Раніше Нова Пошта і Укрпошта відмовлялися використовувати Дію для ідентифікації клієнтів. Тоді в компаніях заявляли, що в додатку відсутні протоколи для здійснення ідентифікації клієнтів. Під час презентації міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що завдяки нововведенням Нова Пошта і Укрпошта зможуть ідентифікувати клієнтів по цифровим документам.

5 жовтня Мінціфри презентувало оновлену версію програми Дія 2.0, в якій з’явився цифровий ІПН, свідоцтво про народження і можливість цифрового шеринга документів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X