Укрпошта дозволила отримувати дорогі посилки і перекази з додатком Дія

9 березня 2021, 17:07

Укрпошта розширила перелік послуг за «документами в смартфоні» дозволивши забирати посилки з післяплатою від 5000 грн і поштові перекази.

Державна Укрпошта почала приймати е-документи в додатку Дія для отримання посилок з післяплатою від 5000 грн і поштових переказів. Про це в Telegram написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Відео дня

«Раніше, щоб це зробити, потрібно було йти до відділення із заздалегідь зробленими копіями паперових документів», - написав міністр.

Щоб отримати посилки або переклади на зазначену суму, тепер достатньо надати номер штрих коду ID-карти або паспорта в додатку і підтвердити передачу е-копії в Дія.

Нагадаємо, що Укрпошта і Нова Пошта почали видавати посилки по "паспорту в смартфоні» ще в жовтні 2020 року. Тоді електронний документ дозволяв отримати всі внутрішні і міжнародні відправлення, листи і т. Д. Без післяплати або з післяплатою на суму до 5 тис. Грн.

До цього Нова Пошта і Укрпошта відмовлялися використовувати Дію для ідентифікації клієнтів. Тоді в компаніях заявляли, що в додатку відсутні протоколи для здійснення ідентифікації клієнтів. В ході презентації міністр цифровий трансформації Михайло Федоров заявив, що завдяки нововведенням Нова Пошта і Укрпошта зможуть ідентифікувати клієнтів по цифровим документам.

5 жовтня 2020 року Мінцифри презентувало оновлену версію програми Дія 2.0, в якій з'явився цифровий ІПН, свідоцтво про народження і можливість цифрового шерингу документів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X