Біонічні протези, ШІ для гостинності та монетизація соцмереж. Український фонд стартапів назвав переможців тринадцятого пітчингу

5 жовтня 2020, 11:30

Український фонд стартапів вибрав три проєкти переможця 13 пітчингу, а також назвав стартап став лідером глядацьких симпатій.

Державний Український фонд стартапів (USF) назвав трьох переможців тринадцятого пітчингу, які отримають від держави підтримку в розмірі $50 тисяч. Про це йдеться в Facebook фонду.

Відео дня

Переможцями пітчингу стали проєкти на seed-стадії (стадія, на якій компанія вже вийшла на ринок, має клієнтів і залучає інвестиції - НВ Бізнес) набрали 15 балів і більше - Outloud. ai (20,71), Esper Bionics (20) і IGnation (15.29).

Outloud.ai - платформа, що дозволяє компаніям в сфері гостинності автоматизувати голосові комунікації з клієнтами використовуючи штучний інтелект.

Esper Bionics - стартап розробляє бионический протез руки нового покоління і хмарну платформу як сервіс, вчить протези звичкам користувача, покращуючи управління.

IGnation - веб-додаток для органічного розвитку і монетизації профайлів в соціальних мережах.

Кошти будуть перераховані стартапам-переможцям після відповідного рішення Наглядової ради фонду.

Всього у відборі брали участь 10 проєктів. Відзначається, що стартап страхування для аграріїв MeteoControl AI став переможцем «глядацьких симпатій» - в голосуванні в Telegram-каналі USF проєкт отримав найбільшу кількість голосів.

MeteoControl - Іншур тек компанія, яка допомагає аграріям і іншому бізнесу страхувати погодні умови за допомогою супутникових метеоданих.

В рамках 11 Pitch Day держпідтримку в розмірі $ 50 тисяч отримали три проекти в сфері кібербезпеки, здоров'я і онлайн-шопінгу.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X