Український стартап Reface залучив $5,5 млн від американського фонду

8 грудня 2020, 19:14

Стартап Reface привернув багатомільйонні інвестиції від Andreessen Horowitz і бізнес-ангелів з різних індустрій. Гроші витратять на розвиток.

Український додаток для заміни обличчя на відео Reface залучив $5,5 млн інвестицій від американського фонду Andreessen Horowitz і декількох бізнес-ангелів з ігрової, музичної, кінематографічної і технічної індустрій. Про це йдеться в повідомленні стартапу.

Відео дня

Завдяки отриманим коштам Reface планує запустити соціальну платформу для персоналізації контенту за допомогою машинного навчання.

«Додаткове фінансування та мережа зв’язків фонду a16z (Andreessen Horowitz) допоможуть нам розширити партнерства і підписати довгострокові контракти з всесвітньо відомими музичними лейблами, кіностудіями, знаменитостями і інфлюенсерами», — зазначив співзасновник і CBO Reface Діма Швець.

За словами іншого співзасновника компанії Дениса Дмитренко, фінансування від фонду Andreessen Horowitz дозволить компанії утримати і прискорити зростання і розширити можливості команди. На даним момент в Reface працюють над інструментом розпізнавання фейковий відео, щоб гарантувати відповідальне користування власною технологією.

Крім інвестицій від Andreessen Horowitz, стартап також залучив фінансування провідного ангел-інвестора TQ Ventures та інших бізнес-ангелів.

Участь в раунді взяли інвестор і колишній керівник відділу продуктів в Microsoft, Facebook, Snap і Twitter Шрірам Крішнан, генеральний директор розробника ігор Supercell Ілкка Паананен, засновник Unity Technologies Девід Хелгасон, менеджер та інвестор Uber Адам Лебер, який співпрацює з Майлі Сайрус і Брітні Спірс. Також до команди інвесторів приєдналася російська модель і меценатка Наталя Водянова.

Додаток Reface замінює особи на ДІФКУ і відео і в серпні цього року вийшло на перше місце по скачуванням в американському AppStore За даними самої компанії, з січня 2020 року додаток завантажили 70 млн раз.

Офіс команди Reface розташований в Києві, в компанії працює 100 осіб. На ранній стадії в стартап інвестував підприємець і бізнес-ангел Сергій Токарєв. У Reface семеро співзасновників: Роман Могильний, Олесь Петрів, Ярослав Бойко, Денис Дмитренко, Кирило Сигида, Діма Швець та Іван Алцибєєв.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X