Українська онлайн-школа англійської мови для дітей Allright залучила $5 млн від Genesis Investments та інших інвесторів

20 листопада 2020, 18:40

Інвестиції в Allright найбільшою для фонду Genesis Investments за весь час його існування.

Заснована українцями онлайн-школа англійської мови для дітей AllRight залучила $5 млн інвестицій в раунді серії А від венчурного фонду Genesis Investments і інших інвесторів. Про це йдеться в повідомленні фонду.

Відео дня

Лід-інвестором виступив український венчурний фонд Genesis Investments. Також в раунді брали участь Flashpoint VC і TMT Investments. Повідомляється, що планують витратити на подальше впровадження штучного інтелекту в освітній процес.

«Нещодавно ми запустили мобільний додаток з віртуальним вчителем, який проводить додаткові уроки і спілкується зі студентами. На даному етапі розвитку технологій ми не можемо замінити справжніх вчителів віртуальними, але працюємо над тісною інтеграцією реального і штучного інтелекту. Ми експериментуємо з відведенням частини часу уроку AI-вчителю, щоб реальний викладач зміг проводити кілька занять одночасно», - зазначив СЕО і засновник AllRight Олег Оксюк.

Також в компанії планують інвестувати в запуск групових занять і вихід на нові ринки. Також в AllRight хочуть зміцнити свої позиції в Польщі, Іспанії та Латинській Америці.

«Стартап вже демонструє стійке триразовий річне зростання і команда підтримує цю динаміку стратегією подальшої міжнародної експансії», - зазначив генеральний партнер Genesis Investments Віталій Лаптенок.

У Genesis Investments відзначили, що згідно з прогнозами, світовий ринок навчання англійської мови до 2025 року досягне $ 55 млрд зберігаючи зростання на 7% щорічно. У фонді зазначили, що інвестиція в AllRight стала найбільшою для фонду за весь час його існування.
Genesis Investments - український венчурний фонд, який інвестує в стартапи на ранніх стадіях, засновані талановитими командами зі Східної Європи. Genesis Investments орієнтований на стартапи з таких галузей, як Online Education, Digital Health, Mobile Apps, Advertising Tech і AI / ML.

Flashpoint - заснована в 2012 році міжнародна інвестиційна компанія, під управлінням якої знаходиться кілька венчурних фондів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X