Підтримати українські проєкти. Український фонд стартапів отримає 50 млн грн із бюджету у 2022 році - міністр фінансів

13 грудня 2021, 18:07

2022 року Український фонд стартапів отримає з бюджету 50 млн грн. У пітчингах братимуть участь інвестиційні партнери та венчурні фонди.

З бюджету на 2022 рік Українському фонду стартапів буде виділено 50 млн грн на підтримку українських проєктів. Про це розповів Міністр фінансів Сергій Марченко, передає пресслужба USF. 

Відео дня

Зазначається, що на початку своєї діяльності Фонд видавав стартапам лише два види грантів: у розмірі $25 тисяч на стадії pre-seed та $50 тисяч для seed.

На сьогодні Фонд також видає гранти до $10 тисяч для проходження акселерації в українських та міжнародних акселераторах та інноваційні ваучери у розмірі до $10 тисяч для участі у потужних міжнародних заходах. Також Фонд проводить програму Корпоративні інновації із Європейською Бізнес Асоціацією. Програма дозволяє метчити стартапи та корпорації. Сумарно стартап може отримати від Фонду до 95 тисяч доларів.

Всього з моменту заснування Фонд отримав понад чотири тисячі заявок від стартапів, з яких понад 200 отримали фінансування на загальну суму в розмірі $6,3 млн (166,9 млн гривень).

Повідомляється, що кожен другий стартап-переможець уже залучив додаткові інвестиції, загальна сума яких становить близько $30 млн.

З 2022 року у пітчингах стартапів братимуть участь інвестиційні партнери, серед яких венчурні фонди TA Ventures, iCLUB, Flyer One Ventures, BRISE Capital та JKR Investment Group.

Раніше повідомлялося, що український стартап Carsifi зібрав замовлення на сотні тисяч доларів ще до запуску.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X