У Росії стягнули з Google 1 млрд рублів і передадуть їх на фінансування війни проти України

3 квітня 2022, 13:06

1 квітня прес-служба російського пропагандистського каналу Царьград заявила, що з американської корпорації Google стягнули 1 млрд. рублів ($10 млн) за невиконання рішення російського суду.

28 липня 2020 року YouTube, який належить компанії Google, заблокував канал Царьград-ТВ, оскільки власник каналу Костянтин Малофєєв з 2014 року перебуває у списках санкцій ЄС та США.

Відео дня

Війна Росії проти України - головні події 3 квітня

Суди між Google та пропагандистським каналом тривають уже півтора роки. Корпорацію зобов'язали відновити доступ до каналу або сплачувати неустойку за кожен день невиконання рішення російського суду. Гроші на рахунках компанії заарештували судові пристави, а потім вилучили на користь пропагандистського ЗМІ.

У заяві Царьграда йдеться, що «вилучений мільярд» передадуть на фінансування повномасштабної війни Росії проти України.

Російська служба Бі-бі-сі пише, що Царьград медіа судилося з трьома юрособами - Google LLC (США, штат Каліфорнія), Google Ireland Limited (Ірландія) та ТОВ Гугл (Росія). Корпорація наполягала, що такі справи не можуть розглядати російські суди. Будь-які позови до сервісів Google повинні розглядатися або в англійському або каліфорнійському судах.

Агентство Bloomberg писало 22 березня, що корпорація Google почала переводити своїх співробітників із країни, хоча свій офіс у РФ не закрила.

Показати ще новини
Радіо NV
X