У профільному комітеті Ради виступили проти будь-якого регулювання в інтернеті

19 січня 2021, 15:39

У комітеті Верховної Ради з питань цифрової трансформації не підтримали ідею Мінцифрі про необхідність створення регулятора безпеки в інтернеті.

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко виступив проти "будь-якого регулювання" в інтернеті.

Таку заяву він зробив в ході конференції Безпечний онлайн 2020: сучасне виклики, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Я особисто проти будь-якого регулювання в Інтернеті, тому що Інтернет - вільна мережа. Вона - не приналежність будь-якої країни. У більшості випадках агрегатори, які завантажують контент, навіть не перебувають на території України. Країна, на мою думку, не має права втручатися в роботу Інтернету ", - заявив Федієнко.

У той же час він допустив існування деяких правил щодо операторів.

"Ми маємо не правила накладати на Інтернет, ми повинні виховувати суспільство", - додав Федієнко.

Також він додав, що комітет Верховної Ради з питань цифрової трансформації працює над двома законопроектами про кібербезпеки. Зокрема, в комітеті працюють над питаннями об'єктів критичної інфраструктури і критичної інфомаційно інфраструктури.

Раніше на тому ж форумі представниця Мінцифри Гульсанна Мамедієва заявила про необхідність створення в Україні незалежного регулятора безпеки в інтернеті.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X