«Одноосібно контент ніхто не видаляє». У Facebook прокоментували звинувачення у використанні проросійських модераторів

24 грудня 2020, 15:12

Модератори Facebook не мають фізичної можливості видалити або не видалити контент на свій розсуд. Про це в інтерв'ю НВ Бізнес розповіла керівниця з публічної політики Facebook в Україні Катерина Крук.

«Нам слід розуміти місцеву специфіку: по-перше, мова, а по-друге — історичний і культурний контекст. Тому у нас є українці, що працюють з українським контентом, або канадці, які володіють французькою, для роботи з інформацією у Квебеку», — зазначила Крук.

Відео дня

Вона підкреслила, що на відміну від фото і відео контенту, для модерації яких можна використовувати ШІ, для визначення мови ворожнечі і буллінгу в мережі потрібні знання і розуміння локальної інформації.

«Ось чому ми постійно працюємо з командами, переглядати контент, сформованими на основі їх лінгвістичної і регіональної експертизи. Таким чином, одна команда з відповідним досвідом може відстежувати нові тенденції порушень українською мовою, інша — російською, третя — на англійському у Великій Британії або англійською — в Північній Америці», — зазначила Крук.

За словами представниці Facebook, по всьому світу над модерацією контенту в Facebook працює понад 35 000 осіб, а рішення модераторів базуються на Стандартах спільноти.

Повну версію інтерв'ю з керівницею по публічній політиці Facebook в Україні Катериною Крук можна подивитись за лінком.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X