Похвалилися. У Держспецзв’язку заявили про нейтралізацію кібератаки на сайти президента та СБУ

13 липня 2021, 18:09

У Державній службі спецзв’язку і захисту інформації заявили про нейтралізацію атаки на сайти президента України і СБУ.

У Держспецзв'язку заявили, що змогли нейтралізувати кібератаку націлену на сайти Президента України і Служби безпеки України. Про це йдеться в повідомленні відомства.

Відео дня

«На цей раз здійснені DDoS-атаки на офіційні веб-сайти Президента України і Служби безпеки України», - йдеться в повідомленні Держспецзв'язку.

За словами заступника голови ДССЗЗІ Віктора Жори, застосування сервісів кіберзахисту Системи захищеного доступу державних органів влади забезпечило безперервну роботу інформаційних ресурсів.

Також в Держспецзв'язку заявили про збільшення кількості атак різних видів і кіберінцідентов. У відомстві зазначили, що за останні пів року заблоковано понад 1100000 атак різних видів на державні інформаційні ресурси. Крім того було заблоковано понад 250 DDoS-атак.

Нагадаємо, що ввечері у вівторок, 6 липня, перестали працювати сайти Офісу президента , а потім і НАБУ, СБУ, ГБР, Служби зовнішньої розвідки та Держслужби спецзв'язку і захисту.

Пізніше в Держспецзв'язку заявили, що причиною масштабного збою в роботі сайтів українських держструктур 6 липня спричинила мережева атака.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X