Через фейки про коронавірус. У Британії почали підпалювати вежі 5G

6 квітня 2020, 12:44

Не всі спалені вежі мали стосунок до мереж п’ятого покоління. Деякі з них роздавали сигнал для 2G, 3G і 4G зв’язку.

У Британії невідомі почали підпалювати 5G-вежі мобільних операторів через поширення в соціальних мережах теорій, щодо зв'язку між розгортанням мереж 5G і пандемією коронавірусу, пише BBC.

Відео дня

Протягом минулого тижня підпали зафіксували в декількох населених пунктах країни, серед яких - Ліверпуль і Бірмінгем.

Як пише The Verge з посиланням на одного з британських операторів, не все спалене обладнання має стосунок до 5G-мереж. Наприклад, в Бірмінгемі загорілася вежа, яка надавала 2G, 3G і 4G зв'язок.

Відзначається, що джерелом дезінформації про зв'язок 5G-мереж і спалаху коронавируса стали соціальні мережі. Наприклад, в Facebook отримала популярність теорія про те, що поява коронавируса в Ухані пов'язано з початком розгортання в цьому місті мережі 5G на початку поточного року.

Прихильники цієї теорії вважають, що електромагнітне випромінювання пригнічує імунну систему людини, що допомагає проникненню вірусів в організм.

Міністерство у справах культури, ЗМІ і спорту Британії спростувало цю теорію, заявивши в Twitter про відсутність доказів про зв'язок між 5G і коронавірусів. Також міністерство поділилося посиланнями на офіційні джерела інформації.

У відповідь на зростання популярності подібного роду теорій, YouTube пообіцяв видаляти відео з теорією змови про коронавірус COVID-19.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X