Примхи начальства. Twitter заборонив користувачам постити лінки на сторонні соцмережі, але швидко скасував це рішення після шквалу критики

19 грудня 2022, 09:43
Ілон Маск (Фото:Jakub Porzycki/picture alliance)

Ілон Маск (Фото:Jakub Porzycki/picture alliance)

Twitter заборонив користувачам публікувати посилання на сторонні соцмережі та відмовився від цієї ідеї того ж дня.

У неділю ввечері Twitter опублікував зміни до правил соцмережі, які забороняли користувачам ділитися посиланнями на сторонні сервіси на кшталт Facebook, Instagram та Mastodon (якого деякі вважають потенційним конкурентом Twitter).

Відео дня

Відповідне оголошення було опубліковано в офіційному обліковому записі Twitter Support.

Відповідно до анонсованої політики, від користувачів могли вимагати видалити твіти з посиланнями; акаунти порушників могли бути тимчасово заблоковані або зупинені.

Оновлення викликало шквал критики з боку користувачів соцмережі та було скасовано менш ніж через 24 години після анонсу.

Також були видалені повідомлення про оновлення в обліковому записі Twitter Support.

Інший обліковий запис компанії в Твіттері, Twitter Safety, в даний час проводить опитування користувачів, запитуючи користувачів, чи платформа повинна « мати політику, яка забороняє створення чи використання облікових записів для основної мети реклами інших платформ соціальних мереж».

На тлі невдачі з оновленням політики Twitter Маск запустив у своєму акаунті опитування, чи має він залишити пост СЕО компанії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X