Twitter хотів купити Clubhouse за $4 млрд — Bloomberg

8 квітня 2021, 11:10

Соціальна мережа Twitter вела переговори з Clubhouse про придбання додатка за $4 млрд. Таку ж оцінку «голосова» соцмережа планує отримати під час нового раунду інвестицій.

Twitter кілька місяців вів переговори про купівлю «голосової» соціальної мережі Clubhouse за $4 млрд, пише Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з переговорами.

За даними співрозмовників видання, обговорення про придбання більше не ведуться, причина їх припинення невідома.

Відео дня

Представник Twitter відмовився від коментарів, в Clubhouse на запит Bloomberg не відповіли.

Також Bloomberg з посиланням на джерела повідомляє, що Clubhouse планує залучити інвестиції з оцінкою в $4 млрд. Яку суму інвестицій Clubhouse хоче залучити в новому раунді і хто буде в ньому брати участь також невідомо.

Нагадаємо, що в січні Clubhouse привернув інвестиції з Andreessen Horowitz як провідного інвестора. Суму інвестицій сторони не розголошували. Раніше видання The Information повідомляло про можливість інвестицій в Clubhouse при оцінці в $ 1 млрд.

Clubhouse — це соціальна мережа, заснована колишніми розробниками з Google Полом Девісон і Роганом Сетом. В основі додаток лежить голосове спілкування — інші формати сервіс не підтримує. Пік популярності додатки спостерігався в лютому 2021 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X