Всесвітньо відомий хакер очолить в Twitter службу безпеки

17 листопада 2020, 11:28

Twitter найняв всесвітньо відомого хакера Пейтера Затко на посаду глави служби безпеки.

Службу безпеки Twitter очолив один з найвідоміших в світі хакерів і фахівців з мережевої безпеки Пейтер Затко, відомого під ніком Mudge. Про це пише Reuters .

Компанія надала Затко широкі повноваження рекомендувати зміни в структурі і методах роботи. Очікується, що новий глава служби безпеки візьме на себе управління ключовими функціями після 45-60-денної перевірки.

Відео дня

За словами Затко, він вивчить «інформаційну безпеку, цілісність сайту, фізичну безпеку, цілісність платформи, щодо зловживань і маніпуляцій на платформі».

До приходу в Twitter Затко опікувався безпекою фінтех-єдинорога Stripe. Також він працював над спеціальними проєктами в Google і курував видачу грантів на проєкти з кібербезпеки в знаменитому Агентстві перспективних оборонних досліджень і проєктів Пентагону (DARPA).

Хакерська кар'єра Затко почалася в 1990-х роках, коли він одночасно виконував секретні роботи для державного підрядника і був одним з лідерів хакерського угруповання Культ мертвої корови (Cult of the Dead Cow). Угруповання прославилася випускаючи хакерські інструменти для Windows, щоб спонукати Microsoft поліпшити безпеку.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X