Інвестори планують прибрати Джека Дорсі з поста глави Twitter

2 березня 2020, 13:16

Інвесторів не влаштовує другий бізнес Дорсі і його плани частково жити в Африці.

Інвестиційний фонд Elliott Management, який володіє акціями Twitter на $ 1 млрд, планує прибрати з поста глави компанії Джека Дорсі, пише Vox.

За даними видання, інвесторів не влаштовує той факт, що паралельно з роботою в Twitter Дорсі займається власним стартапом Square з приймання та обробки електронних платежів, а також планує частково жити в Африці.

Відео дня

В Elliott розраховують, що звільнення Дорсі призведе до зростання вартості компанії, однак на тлі зростання акцій Twitter формальних причин для відставки чинного СЕО немає.

Відзначається, що Elliott Management періодично інвестує в проекти, а потім намагається ввести в раду директорів компанії своїх людей.

Як повідомляє Bloomberg , Elliott Management планує номінувати до ради директорів чотирьох представників фонду. Відзначається, що компанія проведе вибори до ради директорів у 2020 році і фонд планує отримати всі доступні місця в правлінні.

Нагадаємо, що в 2019 році Twitter вперше зміг заробити більше $ 1 млрд за квартал. Це відбулося незважаючи на відмову від політичної реклами.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X