Український кіберспортивний стартап eForce залучив інвестиції від великого спортивного сайту — ЗМІ

15 травня 2020, 11:09

Український кіберспортивний стартап eForce залучив інвестиції від Tribuna.com. Компанія отримає міноритарну частку в стартапі в обмін на доступ до контенту, технологій та маркетингу.

Український стартап в сфері кіберспорту eForce, який допомагає любителям Dota 2 і Counter-Strike стежити за матчами і новинами в цих дисциплінах, залучив інвестиції від російської компанії Tribuna.com.

Про це повідомляє видання AIN.UA з посиланням на джерела в Tribuna.com.

Сума інвестицій не розголошується.

Відео дня

На даний момент аудиторія eForce становить 100 тис. Унікальних користувачів на місяць. Проект представлений у вигляді додатків iOS і Android. Користувачі eForce зосереджені в Україні та країнах СНД. В рамках угоди стартап отримає доступ до контенту, даними і технологій, а також маркетингу в екосистемі видавництва. В обмін на це Tribuna.com отримає міноритарну частку в eForce і пільгові умови участі в наступному раунді інвестицій.

За словами одного із співзасновників стартапу Дмитра Комаровського, однією з умов угоди з Tribuna.com була реклама проекту на всіх ресурсах компанії, а також включення сервісу в продажу.

За рахунок цих чинників eForce очікує швидкий ріст аудиторії і збільшення рекламної виручки.

Загальна аудиторія сервісів Tribuna.com становить близько 30 млн користувачів.

Серед активів Tribuna.com - російський спортивний портал Sports.ru, а також версії сайту Tribuna.com в Україні та Білорусі.

Проект eForce був запущений в Києві в 2019 році Дмитром Комаровським і Ельдаром Менсутовим.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X