Трамп подав позов проти The New York Times і своєї племінниці. Хоче відсудити $100 млн через розслідування про податки

22 вересня 2021, 12:26

Колишній президент США Дональд Трамп подав позов проти своєї племінниці і видання The New York Times через розслідування про податки. Трамп стверджує, що його племінниця і журналісти вступили в «підступну змову».

Колишній президент США Дональд Трамп подав позов на $100 млн проти своєї племінниці Мері Трамп і видання New York Times, передає NBC.

Трамп стверджує, що його видання увійшло в змову з його племінницею для отримання податкових декларацій, які пізніше лягли в основу розслідування 2018 року, який отримав потім Пулітцерівську премію.

Відео дня

У позові стверджується, що Мері Трамп і три репортера New York Times - Сюзанна Крейг, Девід Барстоу і Рассел Бюттнер брали участь в так званій «підступній змові» і «масштабному хрестовому поході» з метою отримання інформації про податки Трампа.

«Відповідачі брали участь в підступному змові з метою отримання конфіденційних і особливо важливих документів, які вони використовували в своїх інтересах і використовували як засіб помилкової легітимації своїх опублікованих творів», - стверджується в позові Трампа.

Нібито, один з репортерів репортер «безжально розшукував» племінницю Трампа і переконав її таємно вивезти записи з офісу її адвоката і передати їх виданню.

Також в позові колишнього президента стверджується, що Мері Трамп порушила угоду про конфіденційність, яке забороняло їй публічно розголошувати подробиці про фінанси сім'ї.

Як стверджує Трамп, його племінниця і журналісти керувалися «особистою вендетою і бажанням добитися слави», а також бажанням «просувати свою політичну адженду».

У 2018 році New York Times звинуватило Дональда Трампа в несплаті податків під час отримання спадщини батька, який помер в 1999 році.

Видання також звинуватило президента США в створенні фіктивної фірми, через яку були проведені мільйони доларів.

У вересні 2020 року New York Times опублікувало розслідування, за даними якого Дональд Трамп не платив податків на прибуток протягом десятка років до того, як став главою Білого дому, вказуючи в деклараціях незмінно високі збитки.

За інформацією NYT, Трамп з 2001 по 2015 рік не платив прибутковий податок, вказуючи в деклараціях незмінно високі збитки.

Після обрання президентом Трамп заплатив $750 федерального податку на прибуток за 2016 рік. У перший рік роботи в Білому домі він заплатив ще $750.

Своєю чергою Трамп назвав цю статтю фейком, заявивши, що сплатив «дуже багато».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X