Людина великих цифр. Топ-менеджер Ciklum Андрій Оксенюк — про пошук талантів в Україні, користь від Дія.Сіті та біржі в Нью-Йорку

22 листопада 2021, 08:52
НВ Преміум

Андрій Оксенюк, фіндиректор однієї з найбільших технологічних корпорацій країни Ciklum, у інтерв'ю журналу НВ розмірковує про Дія.Сіті, розповідає про неминучі перспективи криптовалют і пояснює, чому не заздрить Марку Цукербергу.

П ромзони, залізничні колії, будівельні майданчики нових багатоповерхівок та бізнес-центрів — така картина відкривається з вікон офісу української технологічної компанії Ciklum на столичній вулиці Миколи Амосова. Звідси видно ледь не весь центральний Київ.

Відео дня

«Чи не створює це у працівників компанії враження, що це місто належить саме їм?» — питає НВ в Андрія Оксенюка, фінансового директора Ciklum, який задумливо дивиться на міський пейзаж. «Є таке», — зізнається топменеджер.

Ciklum — одна з найбільших IT-компаній країни і за своїми фінансовими показниками, і за кількістю працівників. 21 офіс по цілому світу, понад 4 тис. фахівців, більш як 1,2 тис. проєктів у клієнтському портфоліо. Зараз компанія виходить на новий щабель, адже отримала у 2020‑му у склад своїх акціонерів потужний фонд Recognize Partners.

Обіймаючи посаду фіндиректора, Оксенюк відповідав за спілкування з інвесторами, коли ті заходили в капітал Ciklum. Угоду вдалося структурувати онлайн. Після цього до ради директорів компанії доєднався Френк Д’Соуза, який допоміг технологічній компанії Cognizant вирости зі стартапу до оцінки в $ 40 млрд. Також із Ciklum тепер працює колишній президент Oracle Чарльз Філіпс, покриваючи технологічну складову її бізнесу.

— З появою серед ваших акціонерів Recognize Partners та інвесткомпанії Dragon Capital [видавець НВ] з їхньою фінансовою підтримкою та експертизою чи з’явилися у вас нові цікаві клієнти, актуальні розробки?

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X