Але є одне але. TikTok вже вибрав покупця свого бізнесу в США — CNBC

1 вересня 2020, 11:00

TikTok вже вибрав покупця для свого бізнесу в США і ряді інших країн і може оголосити про операцію вже 1 вересня.

TikTok вже вибрав покупця свого бізнесу в США, Новій Зеландії та Австралії і може оголосити про операцію вже у вівторок, 1 вересня. Про це пише CNBC з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

Відео дня

На цей час на покупку TikTok в США претендують компанія Microsoft в партнерстві з Walmart і виробник програмного забезпечення Oracle. Ціна угоди коливається в діапазоні від $20 до $30 млрд, уточнює видання.

Відзначається, що спочатку Walmart прагнув стати основним власником угоди в консорціумі, що включає Alphabet і SoftBank. Однак, за даними джерел CNBC, уряд США хотіло, щоб угоду очолила технологічна компанія.

Попри той факт, що в TikTok вже нібито вибрали покупця для бізнесу в США і готові оголосити його найближчими днями, угода перебуває під загрозою через нещодавні зміни внесені Китаєм до правил експорту технологій. Згідно з новими правилами, для продажу частини бізнесу TikTok може знадобитися дозволу Пекіна.

Нагадаємо, що 7 серпня Трамп підписав виконавчий указ «про боротьбу з загрозою TikTok» , який зобов'язує американські компанії протягом 45 днів припинити операції з компанією-власником додатка ByteDance. Також президент США заявляв, що якщо до 15 вересня TikTok не буде проданий американської компанії - робота додатки в країні буде припинена. 24 серпня стало відомо, що TikTok оскаржив в суді указ Трампа.

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що адміністрація США продовжить домагатися відкликання ліцензій у «сумнівних» китайських телекомунікаційних компаній в Штатах.

Microsoft 2 серпня підтверджувала плани купити американську частину сервісу TikTok. Згодом до компанії приєднався великий ритейлер Walmart. Крім того, на покупку TikTok претендує також компанія Oracle.

24 серпня власники додатки TikTok подали щодо указу президента США Дональда Трампа позов , яким хочуть оскаржити спробу влади США заблокувати сервіс на території країни.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X