Незважаючи на можливу заборону. TikTok найме в США ще 10 тисяч співробітників

23 липня 2020, 11:36

Китайський TikTok планує найняти ще 10 тисяч співробітників для офісів компанії в США в найближчі три роки. Таким чином TikTok планує зарекомендувати себе як роботодавець в Сполучених Штатах.

Китайський сервіс обміну короткими відеоповідомленнями TikTok намір в найближчі три роки найнятий в США ще 10 тисяч співробітників. Про це пише CNBC.

Компанія планує розширювати штат попри можливу заборону сервісу на території США. Всього з початку 2020 року штат TikTok в Сполучених Штатах зріс з 500 до 1,4 тис. співробітників.

Відео дня

«У 2020 році TikTok в три рази збільшила кількість співробітників в США, і ми плануємо створити ще 10 тис. робочих місць в найближчі три роки», - повідомив представник TikTok в коментарі виданню.

На думку глави маркетингового агентства Fanbytes Тімоті Арму, таким чином TikTok намагається зарекомендувати себе як роботодавець в США.

«Чим більше до них будуть ставитися як до американського роботодавця, тим краще», - розповів він в коментарі CNBC.

Найбільші американські офіси TikTok розташовані в Каліфорнії, Нью-Йорку, Техасі та Флориді.

Нагадаємо, що на початку липня державний секретар США Майк Помпео попередив про можливість заборони ряду китайських додатків, включаючи TikTok. Можлива заборона додатки пов'язаний з побоюваннями щодо можливої передачі даних громадян США до Китаю. Рішення щодо TikTok планують прийняти в найближчі тижні . Пізніше Financial Times повідомив, що США можуть внести в чорний список Byte Dance - материнську компанію TikTok.

У спробі дистанціюватися від китайської влади раніше TitTok призначила CEO колишнього керівника стрімінгового напрямку Disney Кевіна Майера.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X