The Information повідомив про плани Reuters ввести платний доступ для деяких матеріалів

3 липня 2020, 19:28

The Information повідомляє про плани Reuters ввести пейволл для деяких матеріалів. В агентстві на запит про коментарі виданню не відповіли.

Одне з найбільших в світі новинних агентств Reuters може ввести платний доступ до частини своїх матеріалів. Про це пише видання The Information.

У разі, якщо це станеться, Reuters стане одним з останніх безкоштовних новинних сервісів, які перейшли передплатну бізнес-модель.

Відео дня

В The Information уточнили, що представник Reuters не відповів на запит про коментарі.

За даними видання, представлений співробітникам агентства в минулому місяці план, до лютого 2021 доступ до статей на певні теми стане платним. Йдеться про розділи енергетики, сталого розвитку, а також розділу думок Breaking Views.

Також видання пише, що агентство змінить дизайн головної сторінки, щоб зробити рекламу більш помітною. Повідомляється, що в Reuters відмовляться від даних сторонніх ad tech-компаній, які використовуються для орієнтування.

Відзначається, що в 2018 році пейволл ввів найближчий конкурент Reuters - Bloomberg. Крім того, за останні кілька років платний доступ до деяких матеріалів велика частина великих газет і журналів.

Нагадаємо, що в січні цього року в США запустився сервіс Scroll , який допомагає медіа заробляти, відключаючи рекламу на їх сайтах.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X