Terrasoft запрошує на Форум бізнес- і IT-лідерів

8 червня 2018, 13:18
PR
 Захід присвячений найкращим практикам, ідеям і технологіям

Захід присвячений найкращим практикам, ідеям і технологіям

21 червня в Stereo Plaza відбудеться Форум бізнес- і IT-лідерів — наймасштабніша бізнес-подія цього літа. Захід присвячений найкращим практикам, ідеям і технологіям, які допомагають гнучко управляти процесами компанії і прискорюють трансформацію бізнесу. Програма події вже доступна на сайті Форуму: вона включає keynote-сесію, 3 тематичних потоки, експо і нетворкінг.

Відкриє захід серія виступів і інтерв'ю з лідерами компаній MTI, Fedoriv, ПУМБ, Deloitte, Біосфера, Датагруп, Terrasoft.

Також в рамках відкривальної сесії виступлять спеціальні гості — Олександр Абраменко, Олімпійський чемпіон з лижної акробатики, і Енвер Аблаєв, тренер збірної України з фрістайлу.

Відео дня

3 тематичних потоки
Бізнес

У програмі — кейси Укртелеком, КОСМО, Eldorado, RIA, EVA, Бізнес-Конструктор, Метал-Холдинг та інших компаній про стратегії і підходи, які допомагають прискорюватися на кожному етапі роботи організацій і ще швидше знаходити нові точки для зростання бізнесу.

Технології

У фокусі — найкращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів в різних сферах діяльності організації, які допомагають компаніям швидко рости і розвиватися. На сцені — експерти Hewlett Packard Enterprise, Нафтогаз України, Мультиплекс, Vodafone, КТ Україна та інших компаній.

Академія

В рамках потоку будуть представлені авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії від лідерів Advanter Group, Miller Heiman Group і Terrasoft.

Детальна програма доступна на сайті Форуму.

Експо і нетворкінг

Форум бізнес- і IT-лідерів 2018 — це унікальна територія для бізнес-спілкування: 2000 учасників зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також на заході буде працювати експозона, де можна буде ознайомитися з продуктами і рішеннями у сфері BPM і CRM.

Реєструйтеся, участь безкоштовна!

Організатор Форуму

Компанія Terrasoft – один з провідних гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами у всьому світі. Тисячі великих і середніх компаній використовують платформу bpm'online для оптимізації і прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner і лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft – допомагати компаніям прискорюватися!

Показати ще новини
Радіо NV
X