Кермував російським Вимпелкомом. Власник Vodafone Україна призначив голову телекомунікаційного напряму

20 вересня 2021, 16:18

Телеком напрямок NEQSOL Holding очолить Василь Лацанич. До цього він два роки керував російським Вимпелкомом (бренд Білайн), і довгий час займав різні керівні посади в МТС і МТС Україна.

Власник українського мобільного оператора Vodafone Україна азербайджанський NEQSOL Holding призначив главою телекомунікаційного напрямку групи українського топменеджера Василя Лацанича.

Відео дня

Про це повідомляється на сайті компанії.

Відзначається, що ця позиція була створена для подальшого поліпшення координації між холдингом і його дочірніми підприємствами в галузі.

На новій посаді Василь Лацанич відповідатиме за стратегічне управління існуючими телекомунікаційними активами NEQSOL Holding, а також за розширення своєї присутності в галузі в нових регіонах.

«Ми впевнені, що в цій ролі Василь Лацанич посилить команди телекомунікаційних активів нашого холдингу і об'єднає досвід і знання за активами, розташованим в різних країнах», - зазначив СЕО NEQSOL Holding Юсиф Джаббаров.

В даний час NEQSOL Holding володіє телекомунікаційними активами в Азербайджані, Україні та Грузії.

До приходу в NEQSOL Holding Лацанич був генеральним директором російського оператора Вимпелком (Бренд Білайн), віце-президентом голландської телекомунікаційної компанії VEON, а також довгий час працював на різних керівних посадах в МТС і МТС Україна.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року компанія NEQSOL Holding підписала юридично зобов'язуючу угоду з ПАТ МТС про продаж її телекомунікаційного бізнесу в Україні. Угода була закрита в грудні.

У лютому 2020 року Vodafone Україна розмістила п'ятирічні єврооблігації на $ 500 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X