Онлайн-кінотеатр Sweet.tv прозвітував про зростання аудиторії на 50% за рік і анонсував вихід у єврозону

14 лютого 2022, 13:48

Український онлайн-кінотеатр Sweet.tv готується до запуску цьогорічного єврозони. Компанія перекладає послуги та додає нові платіжні системи.

Кількість абонентів національного онлайн-кінотеатру Sweet.tv за підсумками 2021 зросла на 50%. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Повідомляється, що за минулий рік програми Sweet.tv було встановлено на 6 мільйонів пристроїв, серед яких телевізори, смартфони, планшети та Xbox. У грудні минулого року Sweet.tv досяг показника 2,5 млн веб-користувачів.

Відео дня

За рік Sweet.tv реалізував понад десяток колаборацій з українськими та міжнародними компаніями. Також онлайн-кінотеатр анонсував велике оновлення програм для смартфонів у 2022 році.

У Sweet.tv анонсували вихід до єврозони. На даний момент компанія додає нові платіжні системи, перекладає програми мовами різних країн і розгортає нові сервери.

Також повідомляється, що сервіс підписав розширені контракти із голлівудськими кіностудіями Disney, Warner Bros., Paramount, Sony, Universal. У 2022 році на Sweet.tv відбудуться ексклюзивні прем'єри українських фільмів від FilmUa: Велика прогулянка, Коза Ностра, Найкращі вихідні, За двома зайчиками та мультиплікаційна прем'єра – Мавка.

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року медіасервіс Megogo оголосив про запуск власної студії озвучення.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X